Про район :: Культура

20.09.2018

В Сокальській районній раді підписали партнерську угоду спрямовану на покращення медичних послуг

20 вересня в Сокальській районній раді відбулось урочисте підписання партнерської угоди міжнародного проекту «На допомогу. Підвищення доступності медичних послуг в надзвичайних ситуаціях через співпрацю служби екстреної медичної допомоги в прикордонному районі Польщі, Білорусі та України».

В урочистостях взяли участь голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук, головний лікар СЦРЛ Роман Швед, депутат Львівської обласної ради Сергій Касян. З польського боку були присутні староста Томашівського повіту Республіки Польща Ян Ковальчик , директор відділу Європейської інтеграції Йозеф Мариніч та керівник відділу надзвичайних ситуацій Станіслав Кєлих.

В ході урочистостей присутні говорили про подальшу долю проекту, які наступні кроки необхідно робити для його успішної реалізації. Зокрема Ян Ковальчик відзначив, що це вже другий спільний міжнародний проект, який Томашівський повіт реалізує спільно із Сокальською районної радою. Його основна мета – збереження та покращення здоров’я мешканців прикордонних районів.

Даний спільний медичний проект був написаний в рамках Програми Транскордонного Співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020». Партнерами виступають Томашівський повіт (Польща), Хрубешівський повіт (Польща), Жабінковський районний виконавчий комітет (Білорусь) та Сокальська районна рада (Україна).

Завдяки реалізації проекту українські та білоруські партнери набудуть досвіду в організації служби швидкої медичної допомоги, проведуть навчання жителів з надання першої медичної допомоги. Вони матимуть сучасне обладнання і фантоми, щоб надавати першу медичну допомогу і 6 транспортних засобів швидкої медичної допомоги. Водночас польські партнери будуть купувати медичне обладнання та пристрої, 3 машини швидкої медичної допомоги.

Бюджет проекту 1 523 914,40 євро. Внесок ЄС – 1 235 950.32 євро. Бюджет проекту для української сторони 253850,00 євро, в тому числі внесок ЄС – 193 992,08 євро. Власний внесок 59857, 92 євро.



  

Про район :: Культура

15.07.2018

У Белзі пройшов Міжнародний фольклорний фестиваль «Белзька брама»

15 липня у м.Белзі Сокальського району відбувся Міжнародний фольклорний фестиваль «Белзька брама». Мета заходу – сприяння створенню у світі позитивного іміджу України, розвиток, взаємозбагачення та популяризація національних культур, а саме української, польської та єврейської. Учасників фестивалю привітали заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук, голова районної ради Микола Пасько, Белзький міський голова Олексій Макух.

В ході заходу пройшли виставка народних майстрів, презентація кулінарних виробів місцевих виробників, виступи українських, польських та єврейських колективів, шоу Центральної школи бойового гопака, м.Львів, розважальна вечірня програма.



  

Про район :: Культура

10.09.2017

Делегація від Сокальщини побувала у гміні Сусєц

10 вересня делегація Сокальського району у складі першого заступника голови Сокальської райдержадміністрації Ірини Задолинної, голови районної ради Миколи Паська, представників місцевого самоврядування взяла участь в урочистостях, присвячених транскордонному партнерству органів місцевого самоврядування Польщі та України. Заходи пройшли на теренах гміни Сусєц (Томашівський повіт, Республіка Польща). Під час урочистостей перший заступник голови РДА Ірина Задолинна отримала відзнаку «За особистий внесок у розвиток міжнародної співпраці», яку вручав віце-староста Томашівського повіту Єжи Верещак.



  

Про район :: Культура

19.08.2017

У селі Гута Сокальського району відбувся Перший Міжнародний фестиваль кухні «ГутаFEST»

Сьогодні, 19 серпня, у селі Гута Сокальського району відбувся Перший Міжнародний фестиваль кухні «ГутаFEST».

Учасників та гостей фестивалю привітали заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, голова районної ради Микола Пасько, народний депутат України Олег Мусій, гості з м.Замосця (Республіка Польща).

Гості фестивалю мали можливість оцінювати кулінарні вміння місцевих господинь, купувати товари українського виробника, спілкуватися з гостями з-за кордону, розважатися у національному стилі і побачити ще багато цікавого з насиченої програми:

музичні виступи гуртів

спортивні змагання

козацькі забави

кінологічні змагання

майстер-класи для дорослих та дітей

дитячі атракціони

раритетні мотобайки

Основна тема — кулінарія, смакування, гастрономія. Було 20 репрезентантів кухні з сільських рад України і Польщі: господині виставляли те, що вони наварили і напекли. Були представлені українські виробники хліба, ковбасних виробів, пасічники з медом тощо. Кінологи Великомостівського кінологічного навчального центру показали вміння їхні підопічні собаки, провели майстер-класи. У містечку майстрів гончарі, вишивальники, писанкарі провели свої майстер-класи.

Також відбувся велопробіг, у якому взяли участь близько 20 дітей з місцевим священником.



  

Про район :: Культура

03.07.2017

В Сокалі урочисто зустріли учасників Міжнародного спливу на байдарках

3 липня в м.Сокалі відбулася урочиста зустріч учасників Міжнародного спливу на байдарках "Буг-2017", який проходить в рамках програми євроінтеграції і співпраці прикордонних областей України і Польщі. Цього року у спливі, який проходить територією Польщі та України, взяли участь 15 польських та 13 українських байдарочників. За традицією гостей вітали хлібом-сіллю та українськими піснями у виконанні гурту «Заспів». Учасників привітали голова райдержадміністрації Роман Токай, заступник голови районної ради Василь Бойко, Сокальський міський голова Вадим Кондратюк. Гості з Польщі подякували сокальцям за гостинність, побажали процвітання українсько-польській приязні. Мета заходу – популяризація водного туризму, обмін культурними та спортивними здобутками між прикордонними районами України та Польщі, підготовка туристів-водників до походів вищої категорії складності. Сплив проходить по території України річками Західний Буг, Рата, Солокія, Свиня. Організаторами заходу виступили Сокальські райдержадміністрація та районна рада, староство повітове в м.Грубешеві, польська спілка байдарочників, Великомостівський спортивно-туристичний комплекс «Під дубом».



  

Про район :: Культура

08.06.2017

«Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»

(інформаційний довідник)

Якими будуть умови безвізового режиму для громадян України?

Після запроваджень безвізового режиму громадяни України зможуть подорожувати до держав-учасниць Шенгенської угоди без необхідності отримання в’їзної візи держави призначення.

Безвізовий режим дозволятиме короткотермінове перебування в державах-членах ЄС (за виключенням Великобританії та Ірландії) та інших державах-учасницях Шенгенської угоди до 90 днів протягом 180 днів.

У разі, якщо особі необхідно перебувати в ЄС триваліший час, їй необхідно буде оформити візу.

Безвізовий режим також не означитиме права на проживання чи на працевлаштування в ЄС.

Якщо мені необхідно перебувати довше, ніж 90 днів.

Перевищення дозволенного строку перебування може стати причиною відмови у в’їзді до держав-учасниць Шенгенської угоди у майбутньому.

Відтак, якщо про те, що сукупний строк перебування може перевищити 90 днів протягом 180 днів, стало відомо до початку поїздки, Вам необхідно якнайшвидше звернутися до консульської установи держави призначення з метою отримання консультації та, залежно від випадку, оформлення візи необхідного типу.

Якщо про ризик перевищення дозволенного строку стало відомо після початку подорожі, Вам необхідно невідкладно звернутися до міграційних органів влади держави перебування для отримання консультації та врегулювання Вашого міграційного статусу.

У виключних випадках термін перебування може бути подовжено, наприклад, у разі необхідності термінового лікування, стихійного лиха, виникнення інших непереборних обставин.

Що потрібно для того, щоб скористатись правом безвізових поїздок до Шенгенської зони?

Для того, щоб скористатись правом безвізових поїздок до Шенгенської зони, потрібно оформити закордонний біометричний паспорт (http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokumenti-dlya-vijizdu-za-kordon) .

Крім цього, також необхідно мати під час кожної подорожі документи, які підтверджують мету поїздки, місце проживання, наявність достатніх фінансових засобів на весь час перебування і намір повернутися до місця проживання.

Громадяни, які мають дійсний закордонний паспорт старого зразка (не біометричний) можуть в’їжджати на територію ЄС за наявності шенгенської візи.

Які громадяни України зможуть без віз відвідувати країни ЄС?

Усі, окрім тих, хто :

• Перебуває у списку осіб, що становлять загрозу суспільному порядку, суспільному здоров’ю чи внутрішній безпеці;

• Перебуває в списку осіб, в’їзд яких, хоча б в одній країні ЄС, заборонений;

• Осуджений в будь-який країні-члені Шенгенської зони або ЄС за злочини, які передбачають кримінальне покарання у вигляді позбавлення свободи строком мінімум в один рік;

• Є об’єктом рішення про видворення з країни, яке приймається, зокрема, у випадках нелегального перебування;

• По яких є докази участі в злочинній діяльності чи явні докази наявності умислу приймати участь у подібній діяльності;

• Не мають усіх необхідних документів.

Чи мають право прикордонні служби держав-членів ЄС вимагати додаткові документи?

Під час в’їзду до Шенгенського простору громадянину України потрібно буде мати документи, які підтверджують мету поїздки, місце проживання, наявність достатніх фінансових засобів на цей термін перебування і намір повернутися до місця постійного проживання.

Крім цього, громадянам необхідно буде придбати поліс медичного страхування та страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу – у разі подорожі автомобілем.

Чи надаватиме безвізовий режим право на роботу, навчання тощо?

Новий порядок поїдок надаватиме право на безвізовий в’їзд лише з приватною метою: туризм, відвідання родичів, пошук бізнес партнерів, відвідання семінарів, конференції тощо.

Безвізовий режим не надаватиме права на господарську, комерційну діяльність, працевлаштування, роботу за контрактом і т.п.

Ключові елементи безвізових поїздок громадян України до ЄС:

34 європейських безвізових країн – це 26 держав-членів ЄС (за винятком Великобританії та Ірландії), 4 держави-асоційовані учасниці Шенгенської угоди: Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія та Швейцарія та 4 держави, де діє візове законодавство ЄС: Андорра, Сан-Марино, Ватикан, Монако.

Чи зможуть громадяни з паспортами старого зразка (не біометричними) в’їжджати до Шенгенської зони після запровадження безвізового режиму?

Громадяни, які мають дійсну шенгенську візу та дійсний закордонний паспорт старого зразка, також можуть в’їжджати на територію ЄС.

Чи матимуть право здійснювати подорожі до Європи без віз громадяни України, які постійно проживають на території тимчасово окупованих АР Крим та ОРДЛО (Окремі Райони Донецької та Луганської Області)?

Громадяни України, які постійно проживають на територіях тимчасово окупованих АР Крим та ОРДЛО, як і решта громадян України, матимуть право користуватися перевагами безвізового режиму з ЄС на загальних умовах, оформивши біометричний паспорт України та дотримуючись інших відповідних вимог для безвізових подорожей.

Чи діятиме надалі Угода між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз після запровадження безвізового режиму?

Так, Угода між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз застосовуватиметься і після запровадження

безвізового режиму, зокрема щодо оформлення віз особам, які користуватимуться паспортами старого зразка.

Чи припинять своє існування угоди про малий прикордонний рух між Україною та сусідніми країнами після запровадження безвізового режиму?

Запровадження безвізового режиму для короткотермінових поїздок громадян України не матиме впливу на порядок поїздок громадян України, який застосовується в рамках угод про малий прикордонний рух.

Угоди про малий прикордонний рух, укладені з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією, застосовуватимуться і надалі.

Що дасть українським громадянам запровадження ЄС безвізового режиму?

Позитивні зміни для українських громадян після запровадження безвізового режиму для короткострокових поїздок (до 90 днів протягом 6 місяців) до Шенгенської зони, за наявності «біометричного» паспорта:

• Забезпечить мобільність та знищить «лінію розподілу» між Україною та ЄС, яка наразі створена завдяки складним процедурам оформлення віз.

• Сприятиме розвитку ділових контактів, необхідних для ефективного функціонування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з ЄС, а також співробітництву в економічній політичній, науковій, культурно-гуманітарній та інших сферах.

• Сприятиме подальшій успішній інтеграції України в європейське співтовариство. Дасть змогу побачити на

• власні очі, що насправді являє собою Європа, якими є європейські принципи і цінності, а також переконатися у моделі соціального устрою, за якою має розвиватися Україна.

Пам’ятка-інструкція для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму:

1. Безвіз поширюється лише на власників біометричних! паспортів.

2. Передбачає короткотермінове! перебування в 34-ох європейських країнах до 90 днів протягом 180 днів.

При перетині кордону слід мати при собі документи, які підтверджують: мету поїздки, наявність місця проживання/бронювання готелю, достатніх фінансових засобів (різні для кожної країни. Наприклад, Угорщина - 3 євро, Словаччина - 56 євро, Польща 300 злотих для перебування до трьох днів, 100 польських злотих, якщо перебування більше 3 днів. Ознайомитися з повним перлікомможна на сайті openeurope.in.ua), зворотний квиток, поліс медстрахування.

3. На триваліший час перебування в ЄС – необхідно оформити візу.

4. Безвіз не означає права на оформлення дозволів на проживання, працевлаштування або навчання в ЄС.

5. Порушення терміну перебування в ЄС тягне за собою подальшу заборону в’їзду.



  

Про район :: Культура

02.06.2017

Сокальський район отримає 23 млн євро на ремонт дороги Червоноград-Рава - Руська

Польща виділяє Україні 100 млн. євро на розвиток прикордонної інфраструктури. За інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації для Сокальщини буде виділено 23 млн. 709 тисяч євро на ремонт дороги Червоноград-Рава-Руська. На роботи з ремонту даної дороги оголошений міжнародний тендер. За вимогою польської сторони 60% робіт будуть виконуватись підрядником з Польщі, решту – українськими фірмами. Ремонт дороги Червоноград-Рава Руська має велике значення для регіону, оскільки з’явиться якісне сполучення з віддаленими від райцентру містами Белз та Угнів. Ця дорога дасть змогу фактично з’єднати два міжнародних пункти пропуску – в Рава-Руській та Угринові. Також є перспектива будівництва нового пункту пропуску поблизу Белза.



  

Про район :: Культура

10.05.2017

Сокальщину відвідала польська громадська організація

10 травня Сокальщину відвідали представники громадської організації «Товариство рибалок» з міста Краснік Люблінського воєводства Республіка Польща. Вони зустрілись із головою Сокальської районної ради Миколою Паськом, першим заступником голови Сокальської райдержадміністрації Іриною Задолинною, начальником управління соціального захисту населення РДА Володимиром Огінським та головою районної Асоціації інвалідів Оксаною Кононовою.

Метою зустріч стало обговорення можливості запрошення та прийняття дітей та молоді із особливими потребами з Сокальського району на відпочинковий захід, який називається «Пікнік біля води» і проводиться біля міста Краснік.

Польське товариство рибалок проводить такий захід вже не вперше, його підтримають і спонсори, і влада міста. Цього року вперше вони вирішили запросити неповносправних дітей з України. В ході зустрічі були обговорені різні організаційні питання, зокрема, довіз дітей та молоді Сокальщини на це святкування.



  

Про район :: Культура

30.03.2017

В райдержадміністрації пройшла Транскордонна конференція місцевого самоврядування

30 березня в Сокальській райдержадміністрації відбулася Транскордонна конференція місцевого самоврядування, організаторами якої виступили Асоціація рад Сокальщини, Сокальська районна рада та райдержадміністрація, староство повітове у Томашеві Любельському. У ній взяли участь перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна, заступник голови районної ради Василь Бойко, віце-староста Томашівського повіту Єжи Верещак, керівники ряду структурних підрозділів РДА, голови місцевих рад району та інші. Учасники конференції обговорили наступні питання: досвід Польщі по впровадженню реформ децентралізації та наслідки таких реформ для місцевого самоврядування; порівняння систем економіки та соціальної сфери в сучасних умовах Польщі та України; дискусійне поле: дорожня карта децентралізації Сокальщини.



  

Про район :: Культура

05.03.2017

У Млинах вшанували автора Гімну України отця Михайла Вербицького

4 березня, за сприяння Сокальської райдержадміністрації, делегація від Сокальщини взяла участь в урочистих заходах з нагоди 202-ї річниці з дня народження творця музики Державного Гімну – Михайла Вербицького, які відбулися у с.Млини (Республіка Польща). Урочистості розпочалися зі святої літургії в церкві покрови Пресвятої Богородиці, де колись був парохом отець Михайло Вербицький. У каплиці-пантеоні, де він похований, відбулася поминальна молитва.

Вшанувати пам’ять та покласти квіти до могили видатного українця зібралося близько тисячі людей, а також представники влади зі Львівщини та Прикарпатського Воєводства.



  

Про район :: Культура

05.03.2017

У Павлокомі вшанували пам’ять трагічно загиблих українців

5 березня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих взяв участь в заходах з нагоди 72-ї річниці трагедії села Павлокома. У програмі заходу відбулася панахида на Меморіалі трагічно загиблим 366 українцям, покладання квітів та запалення лампадок, скорботне віче.



  

Про район :: Культура

07.12.2016

На Сокальщині побувала делегація Замойського повіту

У вівторок, 6 грудня, на Сокальщині з офіційним візитом побувала делегація Замойського повіту Любельського воєводства (Республіка Польща), яку очолював староста повіту Хенрік Матей. У Сокальській райдержадміністрації гості з Польщі зустрілися з головою РДА Олегом Пелихом, першим заступником голови РДА Іриною Задолинною, головою районної ради Миколою Паськом, заступником голови районної ради Василем Бойком, виконавчим директором Асоціації сільських та селищного голів району Віктором Притулком, головами ряду місцевих рад району. У вітальному слові голова райдержадміністрації Олег Пелих, зокрема, зазначив: «Сокальський район, який є прикордонним, давно і плідно співпрацює з нашими сусідами з Республіки Польща. Підписано ряд угод з Томашівським, Грубешівським, Остроленківським повітами, з гмінами Мірче, Ульгівок, Белжец, Гужица та інші. Впевнений, що сьогоднішній захід стане важливим кроком до розвитку міжнародної співпраці, втілення євроінтеграційних прагнень України, що, на даний час, є визначальним вектором розвитку нашої держави». В ході зустрічі була підписана Угода про співпрацю між Сокальським районом та Замойським повітом.

В рамках візиту гості з Польщі побували у Волицькій сільській раді, де оглянули дитячі дошкільні установи сіл Волиці та Комарева, ознайомились з роботою ПАФ «Білий стік», взяли участь в урочистому відкритті (після реконструкції) спортзалу у Волицькій ЗШ І-ІІІ ступенів. Волицький сільський голова Надія Білик поділилася досвідом реалізації мікропроектів, завдяки яким дитячі садки стали комфортнішими, а спортивний зал обладнали новим покриттям та закупили спортивний інвентар.



  

Про район :: Культура

28.08.2016

На Сокальщині пройшли Європейські Дні Добросусідства

На території розділеного державними кордонами польського села Корчмин та українського Стаївка 27 - 28 серпня традиційно відбулися Європейські Дні Добросусідства. Вже вдруге до них долучилося Княже місто Белз.

27 серпня зранку відбулося урочисте відкриття кордону та зустріч учасників Європейських Днів Добросусідства з польської та української сторони. Опісля - Служба Божа за участі представників українських та польських релігійних спільнот у м.Белзі, великий обжинковий ярмарок, транскордонний дитячий турнір з міні-футболу за участі команд України та Польщі, презентація Відпустово-реколекційного центру Пресвятої Богородиці у Корчмині та Паломницького центру у Белзі, молодіжна фольклорна програма.

28 серпня відбулася молитва в церкві у Корчмині (Польща), процесія до джерела на українсько-польському кордоні у с.Стаївка, зустріч паломників на українсько-польському кордоні (с.Стаївка, Україна/с.Корчмин, Польща), Служба Божа та освячення води, вітання паломників від громад с.Стаївка та с.Корчмин, виступи місцевих фольклорних колективів.

У заходах взяли участь Єпископ Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Владика Михаїл Колтун, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, голова Сокальської райдержадміністрації Олег Пелих, перший заступник голови РДА Ірина Задолинна, заступник голови районної ради Василь Бойко, священнослужителі з України та Польщі, представники громад з обох країн.



  

Про район :: Культура

02.04.2016

2 квітня на Сокальщині побувала делегація з Томашева (Республіка Польща)

До її складу увійшли вчителі, школярі та їх батьки. Очолив групу Марцін Рехуліч – голова товариства “Чайня”. У складі польської групи завітала Корнелія Врублевська – депутат польського сейму. Приймали гостей у Забузькій ЗШ І-ІІІ ст.. В ході зустрічі обговорювалося питання про співпрацю навчальних закладів України та Польщі. Для делегатів з сусідньої країни влаштували святкову програму. Гостей привітали начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський та директор Забузької ЗШ І-ІІІ ст. Ігор Гурський. Звучали вітання від учнів і вчителів, які підготували виступи та різноманітні майстер-класи. Цікаві заняття для дітей проводили забузькі вчителі Ірина Ракобовчук та Ірина Костюк – проект “Дерево життя”, Галина Венгрин і Ірина Голінка – “Писанка-пряник”, Ольга Ровецька – “Традиційна писанка”. Польські педагоги влаштували заняття з танців, наукові досліди та інтерактивні ігри. На завершення польська делегація зустрілася з Сокальським міським головою Вадимом Кондратюком та здійснила екскурсію містом. Також, Корнелія Врублевська зустрілася з народним депутатом Михайлом Бондарем, з яким обговорила питання транскордонного співробітництва.



  

Про район :: Культура

31.08.2015

28-30 серпня на українсько-польському кордоні в с. Стаївка, що на Сокальщині, відзначили Європейські дні добросусідства.

28 серпня зранку відбулося урочисте відкриття кордону та зустріч учасників Європейських днів добросусідства з польської та української сторони. Опісля для громад України і Польщі відбулося культурно-мистецьке фольклорне свято, виступи місцевих колективів та концерт духовної музики.

29 серпня у Народному домі міста Белз пройшла конференція на тему: «Історико-архітектурна спадщина Надбужанщини». У польському селі Ліски відправили службу Божу та вшанували пам`ять загиблих 1944 року, а в польському селі Білосток провели панахиду на могилі воїнів УПА. У Белзі відбулося культурно-мистецьке дійство «МіленіумФест».

30 серпня у белзькій церкві святого Миколая відправили Службу Божу. Протягом дня проходили ремісничі майстер-класи, фестиваль місцевих кухонь та забави для дітей. Відслужено Молитву за мир та єдність у різноманітності. Відбулися виступи прикордонників, культурно-мистецьке дійство «МіленіумФест», парад культур, концертна програма Галицького академічного камерного хору, народні гуляння та вогняне середньовічне шоу.

У заходах взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський, голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко, голова районної ради Ігор Дацюк, священнослужителі з України та Польщі, представники громад з обох країн.



14.08.2019
 Володимир Зеленський проведе переговори з Прем’єр-міністром Ізраїлю  »»

14.08.2019
 Сокальська райдержадміністрація інформує  »»

14.08.2019
 В області відбудеться міжнародний круглий стіл «20 років співпраці ГО «ДОРОГА»-Фонд ім.Стефана Баторого. Україна-Польща»  »»

14.08.2019
 На Львівщині зменшилась кількість захворюваності на туберкульоз  »»

14.08.2019
 Нарахування за податок на прибуток зросли на 106 млн грн  »»

14.08.2019
 Ветеринарів привітали із професійним святом  »»

14.08.2019
 Підприємців Львівщини запрошують взяти участь в ділових переговорах з чеськими компаніями  »»

14.08.2019
 Створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів   »»

13.08.2019
 Президент спростив процедуру набуття громадянства України для окремих категорій громадян РФ  »»

13.08.2019
 Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини   »»

13.08.2019
 Для збереження доріг на Львівщині вживатимуть додаткових заходів (+аудіо)  »»

13.08.2019
 У Львівській ОДА планують напрацювати план заходів щодо протидії контрабанді (+аудіо)  »»